Haluk Alıcık Facebook Sayfası

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj bırakmak için tıklayınız
 • tebrik
  30.10.2012 / tanju yildirim
  Hayirli olsun BASKANİMİZ:-) :-) :-) :-) :-) :-) konyayida fethettik onumuzdeki maclara bakicaz insallah FENER cikar nazillemizde oynaniriz ve yeneriz AMin iyi aksamlar her ne istiyorsan gonlunce olsun:-) :-) :-)
 • kurban bayrami
  25.10.2012 / tanju yildirim
  Kurban Bayraminiz mubarek olsun.Calismalarinizda basarilar dilerim.En buyuk baskan bizim baskan.:-) :-) :-) :-) :-) :-)
 • KURBAN BAYRAMI KUTLAMASI
  24.10.2012 / İSMAİL SAYIN
  Sayın Başkanım Kurban Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutlar, Yaptığınız Başarılı Çalışmalarınızın devamını Diler, Saygılar Sunarım.
 • şahsınız hakkında düşüncelerim..
  1.10.2012 / osman kurtuluş
  istanbulgüngörenspor-nazillibelediyespor maçında futbolcunuz yusuf abdioğlunun dayısı olmam münasebetiyle sizinle tanıştım..yakından tanıdığım belediye başkanları olmuştur ama sizin kadar halk içinde rahat ve halk adamı olan bir başkan inanın hiç tanımamıştım..alçakgönüllü ve doğal oluşunuz takdir edilecek bir başka yönünüzdür..nazilli halkının çok şanslı olduğunu söylemek isterim..her zaman başarılı olmanız dileğiyle saygılar sunarım..
 • Nazillimize Extreme Park İstiyoruz
  10.09.2012 / Nuri Akbey
  İyi günler başkanım. Ben Nazilli de yaşayan ve BMX diye adlandırılan akrobasi bisikleti sürücüsüyüm. Nazillimizde de olmasını istediğimiz bir akrobasi park istiyoruz sizden. Nazillide bu sporla uğraşan ben ve daha birçok kişi açısından büyük bir çalışma olucaktır bu akrobasi park. Kendimizi geliştirmemizde sizden yardım istiyoruz yani uygun bir alana akrobasi parkın yapılmasını istiyoruz. İlgilenirseniz çok mutlu oluruz. Saygılarımla İyi günler...
 • hocama;
  6.09.2012 / ÖZLEM GÜNGÖR ÖZKAN
  İyi günler...1998de nazilli sağlık meslek lisesinden (sayın başkan) Halukocamın öğrencisi olarak mezun olduktan sonra şimdi kendisini memleketimin başında görmek beni çok mutlu ett..Başarılarının devamını diler geçirdiği rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletirim Kocaeliden...
 • düşüncelerim
  6.08.2012 / kudret akbay
  sayın başkana Yenisanayi Mahallesinin yollarının asfaltlanması konusunda yapmış olduğunuz çalışmalar neticesinde size ve emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür eder sayğılar sunarız.
 • Söke/Bağarasıından selamlar..
  10.04.2012 / salih karışmaz
  Sayın başkanım,çalışmalarınızı gördüğümüz kadarıyla çok güzel ve barışarılı buluyoruz.Bundan sonraki çalışmlarınızda da üstün başarılar diliyoruz..saygılarımı sunarım..
 • slm
  17.11.2011 / celalettin İYİGÖR
  Sevgili HALUK görevinde başarılar diliyorum.Halen istanbulda SAT komutanlığında görev yapmaktayım.Gönlüm Nazilli ve sizinle.
 • cuma mubaregı
  24.12.2010 / engin karasülük
  hepınızın cumaları mubarek olsun NAZİLLİ HALKI
Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Adınız :
Soyadınız :
E-posta :
Telefon numaraız :
Konu :
Mesajınız :  
Güvenlik Kodu: 2700